برگزاري دوره هاي آموزش

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران، تقي ابوطالبي احمدي معاون پرورشي و فرهنگي شهر تهران گفت: در راستاي سياست هاي وزارت متبوع در خصوص طرح توانمندسازي معاونين و مربيان پرورشي و فرهنگي و مشاورين مدارس و كارشناسان معاونت پرورشي و تربيت بدني مناطق شهر تهران و تحقق بخشيدن به اهداف تعليم و تربيت، مندرج در سند تحول بنيادين آموزش و پرورش، دوره هاي آموزشي كوتاه مدت ضمن خدمت ويژه همكاران مذكور در شهر تهران برگزار گرديد.

معاون پرورشي و فرهنگي آموزش و پرورش تهران با اعلام اين خبر افزود: اداره امورتربيتي اين معاونت با هماهنگي هاي لازم با وزارتخانه و اداره ضمن خدمت و اطلاع رساني موثر به معاونين و مربيان پرورشي و فرهنگي و مشاورين مدارس و كارشناسان معاونت پرورشي و تربيت بدني مناطق شهر تهران به اجراي بهينه اين دوره هاي آموزشي در شهر تهران پرداخت كه در نتيجه حدود 2800 نفر از افراد مذكور در آزمون اين دوره ها در روز يكشنبه 31/5/95 شركت كردند.

تقي ابوطالبي احمدي در تشريح اين خبر گفت: اين دوره ها با عناوين “تلفيق برنامه ها و فعاليت هاي آموزشي و پرورشي” و ” فعاليت هاي تربيتي و اجتماعي در مدارس” بوده و شركت كنندگان از اين دو دوره آموزشي فقط مجاز به انتخاب يكي از عناوين بودند. در ضمن محتواي اين دوره ها از مجلات ماهنامه تربيت، ماهنامه تربيت قرآني و تربيت مشاور، ويژه هرگروه به اين صورت كه از ماهنامه تربيت مربوط به سال تحصيلي95-94: 40 درصد سؤالات و از محتواي بارگذاري شده در سامانه ltms : 60 درصد سؤالات در نظر گرفته شد.

معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش تهران خاطر نشان كرد: فراگيران پس از حدود يك ماه مطالعه محتواي آزمون به صورت متمركز در مراكز ضمن خدمت هر منطقه بين ساعت 9 تا 12 صبح آخرين روز مرداد حضور يافته و در آزمون شركت كردند. آزمون براي هر كاربر داراي 20سوال بوده كه مدت زمان پاسخگويي 20دقيقه و سوال ها  به صورت 4 دسته 5 تايي براي كاربر قابل رويت بوده و پس از پاسخ دادن به هر دسته 5 تايي، بازگشت به دسته هاي پاسخ داده شده مقدور نبوده است.

3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *