برگزیدگان علمی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سال تحصیلی ۹۸-۹۷

اسامی دانش آموزان راه یافتگان به تیم منتخب کاوشگران (تبیان)

science-scene

آقایان:

پایه ششم: علیرضا ترابی، یاسین حق شناس، امیرعلی جدیری، محمدرضا صفایی، محمدمهدی حکیم هدایت، آرین ضربی، سعید ساعدی، سیدعلی سیدمحمدی، هادی موحدنژاد، متین افشاری

پایه پنجم: طاها توحیدی، مهراد حسن خانی، امیرمهدی امینی، آرمین جعفری مرندی، امیرعلی دانشور، مهدی زاهدی نیا، مهدی پورحسن، محمدعرفان معتمد، محمدحسین نادری، ماهان خلیلی

پایه چهارم: اوختای رشیدی، نیکان نفیسی، رادین نراقی پور، محمدمهدی جعفرزاده، علی جوهری، پارسا پوربیگی،ارشان محمدی، مهدیار قدیمعلی زاده، علی امیرسلمانی پور، علی هدایتی، کوروش فیروزآبادی

پایه سوم: شنتیا عربی، سپهرداد مشتری، آراز نبی زاد، فرنود قاسمی، آرتین زینلی،امیرحسن کارگر

256954

 

 

اسامی دانش پژوهان فعال طرح جابرابن حیان

 

آقایان:

پایه سوم: آراز نبی زاد، شنتیا عربی، آرتین زینلی، فرنود قاسمی، سپهرداد مشتری، رادوین سادات موسوی، محراب جباری، امیرسام لک

پایه چهارم: کوروش فیروزآبادی، مهدیار قدیمعلی زاده، ارشان محمدی، علی امیرسلمانی پور، رادین نراقی پور، علی جوهری، علی حصارکی زاد، عارف ابراهیمی مقدم، ائختای رشیدی، محمدمهدی جعفرزاده

پایه پنجم: امیرعلی دانشور، امیرمهدی امینی، طاها توحیدی، آرمان خدادادی، آرمین جعفری مرندی، امیدرضا عزیزی، امیررضا علیزاده، طاها آقایی، آریا حسینی، محمدحسین نادری، ماهان خلیلی، مهدی پورحسن، رضا نظرپرور

پایه ششم: محمدطاها گنجی، محمدمهدی باقری، مهدی محمدحکیم هدایت، محمدطاها فریدی، سیدعلی سیدمحمدی، متین افشاری، هادی موحدنژاد

Image result for ‫جداکننده متن متحرک‬‎

سال تحصیلی ۹۷-۹۶

256954

اسامی دانش پژوهان فعال طرح جابرابن حیان

آقایان:

آرمین جعفری مرندی، امیرعلی دانشور، امیرمهدی امینی، محمدطاها فریدی، سیدمهیار حسینی، محمدمهدی جعفرزاده، اوختای رشیدی، امیررضا ناصری

 science-scene

اسامی کاوشگران فعال در آزمایشگاه

آقایان:

پارسا پوربیگی، علی امیرسلمانی پور، رادین نراقی پور، هادی موحدنژاد، نیکان نفیسی، امیرعلی دانشور، بردیا حجازی، رادین شاه محمدی، بهتام افتخار، امیرمحمد آذربراممان

rocket_ani

 

اسامی برگزیدگان کارگاه موشک آبی

آقایان:

شنتیا عربی، امیرعلی امینی، رادین شاه محمدی، ایلیا میرزایی، پرهام کیان پور، امیررضا علیزاده

277857

اسامی برگزیدگان ایده های دانش آموزی – طراحی خودرو

آقایان:

عرفان کوه پیمان، امین روحانی، رادین شاه محمدی، سروش امدادی، ایلیا کاملی، محمدامین بیابانی، نیما سخا، امیرحسین سلدوزی

Nicotine3Dan2

اسامی ارائه دهندگان هفت سین علمی نانو

آقایان:

علیرضا ترابی، محمدرضا صفایی، آریا حسینی

 

 

Q31

سال تحصیلی ۹۶-۹۵

نفرات برتر آزمون تیزهوشان مبتکران پایه پنجم در کل مدرسه

نفر اول: آقای پویا پوریعقوب ۶/۱

نفر دوم: آقای یاسین محمدی ۶/۲

نفر سوم: آقای مهراد زارع  ۶/۱

نفر چهارم: آقای طه فرزانه ۶/۲

 

نفرات اول آزمون تیزهوشان مبتکران پایه پنجم در کل مدرسه

محمد مهدی مظاهری ، امیرعلی اسماعیلی ، آروین عمیدی ، محمدرضا شیخ الاسلامی

 

اسامی دانش آموزان برتر المپیاد ریاضی

پارسا مقصودی ، علی دهشیری ، فربد حسینی ، محمدحسین امیدی فر ، پویا پوریعقوب

 

اسامی دانش آموزان برتر آزمون های مبتکران سال ۱۳۹۵

کلاس ۶/۱ : پویا پوریعقوب ، مهراد زارع ، علی جعفرزاده ، علی دهشیری

کلاس ۶/۲ : یاسین محمدی ، طه فرزانه ، پرهام غلامزاده ، علی تولایی

کلاس ۵/۱ : محمدمهدی مظاهری ، امیرعلی اسماعیلی ، محمدرضا شیخ الاسلامی ، علیرضا نورمحمدان ، سینا رهبری

کلاس ۵/۲ : سینا بازمحمدی ، رضا پورسهراب ، علیرضا نورمحمدی ، محمد مهدی آمری نیا

 

اسامی منتخبین آزمون سنجه سال ۱۳۹۵ (مرحله ۱ و ۲)

کلاس ۵/۱ : امیرعلی اسماعیلی ، امیرحسین صائبی ، آروین عمیدی

کلاس ۵/۲ : سینا بازمحمدی

کلاس ۴/۱ : پارسا عبدی ، امیرعلی همتی ، محمدامین بیابانی ، سید مرتضی سادات ابراهیمی

 

برترین دانش آموزان پایه پنجم در آزمون شماره ۶ مبتکران

۱- آقای محمد مهدی مظاهری . ۲- اقای امیرعلی اسماعیلی . ۳- امبر حسین صائبی. ۴- سینا باز محمدی . ۵- عرشیا ایمانی. ۶ – صدرا صید